Urządzamy przyjęcie dla dziecka

Kinderparty w ogrodzie czy w salonie to najlepszy sposób na uczczenie urodzin naszego dziecka. Wielu rodziców obawia się organizacji takiego przyjęcia, jednak my przekonujemy, że nie zajmie to wiele czasu, a wrażenia dziecka będą bezcenne. Jak zorganizować takie przyjęcie?

Nie myśl o zmywaniu, postaw na zabawne akcenty

Wielu rodziców obawia się, że przyjęcia dla kilkorga dzieci będą generować sporo bałaganu i zmywania. Problem ten możemy w prosty sposób wyeliminować. Wystarczy wybrać odpowiednie zestawy talerzyków i kubków jednorazowych – dzisiaj wielu producentów ozdabia je postaciami ze znanych i lubianych przez dzieci bajek! Takie jednorazowe kubki po imprezie wystarczy wyrzucić. Żądnego niechcianego zmywania!

Jakie przekąski i smakołyki zaproponować małym gościom?

Liczy się przede wszystkim fantazja i dobry smak. Warto sięgnąć po nowoczesne przepisy, w których wiele klasycznych składników zostało zastąpionych innowacyjnymi produktami. Wiele z takich przepisów uwzględnia wszelkie alergie pokarmowe u dzieci, tak częste dzisiaj. Wśród najbardziej lubianych wśród dzieci wymienia się babeczki. Cupcake możemy urozmaicić owocami sezonowymi, np. jagodami!

Wejdź na stronę https://www.sklep.savpol.pl i sprawdź ofertę dekoracji i akcesoriów cukierniczych w sklepie Savpol

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *