STATYSTycznie najlepsi!

Z telewizją za pan brat – statyści z Papilio Agency to profesjonaliści w każdym calu. Dbają o nietuzinkowość w swoim fachu. Ich doświadczenie oraz kompetencje, przekładają się na wzrost oglądalności i popytu na różnorodność form reklamowych.

Statysta – pierwszorzędny pomocnik do zadań specjalnych

Statystowanie bardzo często jest mylnie odbierane przez społeczeństwo jako zawód-dodatek, tzw. bycie tłem wobec innych. Warto spojrzeć na ten zawód z innej strony i zdać sobie sprawę, że bycie statystą może stać się niezapomnianą przygodą i co więcej – nie musi być tylko jednym epizodem. Statysta to pierwszorzędny pomocnik, a nawet współtwórca wszelkich realizacji filmowych i reklamowych.

Charakter statysty – co ich wyróżnia?

Charyzma, chęć zdobycia doświadczenia oraz możliwość rozwoju osobistego, powiązana z kształtowaniem własnego charakteru – to cechy wyróżniające osoby statystujące przy różnego rodzaju produkcjach. Współtworzenie różnorodnych programów telewizyjnych, przedsięwzięć reklamowych czy chociażby filmów i seriali to nie lada wyzwanie dla każdego statysty, który jako przysłowiowa “prawa ręka” odgrywa rolę w życiu massmediów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *