Popek: Parę dni temu kupiliśmy wózek. To znak, że bocian za niedługo przyniesie dziecko

Artykuł Popek: Parę dni temu kupiliśmy wózek. To znak, że bocian za niedługo przyniesie dziecko pochodzi z serwisu life4style.pl.

Paweł Mikołajuw, szerszej publiczności znany jako Popek, z niecierpliwością czeka na narodziny synka i nie kryje radości z tego, że jego rodzina wkrótce się powiększy. Dziecko ma przyjść na świat na przełomie lipca i sierpnia. Raper podkreśla, że na razie jeszcze nie myślał nad imieniem dla chłopca, zajął się kompletowaniem wyprawki. Na Instagramie właśnie pochwalił się najnowszym nabytkiem dla malucha – oryginalnym czarnym wózkiem ze złotymi wykończeniami.

Popek ma już 8-letnią córeczkę Julię, ale jak każdy ojciec marzył również o synu. To marzenie wkrótce się spełni, bo już na przełomie lipca i sierpnia partnerka rapera – Kasia – urodzi właśnie chłopca. Para nie wybrała jeszcze dla niego imienia, ale przygotowania do powitania na świecie nowego członka rodziny idą pełną parą.

Albański książę Is coming

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on Jul 15, 2018 at 11:21am PDT

Kupiliśmy wózek parę dni temu, to znak, że bocian za niedługo przyniesie dziecko – mówi agencji Newseria Paweł Mikołajuw, raper, zawodnik MMA.

Popek nigdy nie ukrywał, że to przede wszystkim rodzina pomogła mu uporządkować swoje życie. Nie ma więc wątpliwości, że narodziny synka przyniosą mu kolejną dawkę pozytywnej energii. Artysta przyznaje, że w życiu prywatnym od dłuższego czasu powodzi mu się lepiej niż kiedykolwiek. Dobra passa trwa także w życiu zawodowym. Jeszcze niedawno święcił triumfy na parkiecie „Tańca z gwiazdami” i był jednym z największych zaskoczeń 8. edycji. Jak wspomina, udział w programie kosztował go sporo wysiłku i wyrzeczeń.

To nie był spacer po parku, pięć godzin dziennie trzeba było tańczyć, naprawdę ciężka harówka – mówi Paweł Mikołajuw.

Zakup Ferrarii

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on Jul 11, 2018 at 10:27am PDT

Artykuł Popek: Parę dni temu kupiliśmy wózek. To znak, że bocian za niedługo przyniesie dziecko pochodzi z serwisu life4style.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *