Odchudzasz się? – seks nadchodzi z pomocą!

Każdy wie, że podczas seksu spala się sporo kalorii. Jednak nie każdy wie, które pozycje i dlaczego przyniosą najlepszy efekt – w formie utraty dużej ilości kalorii.

Zobacz również: https://sexhumor.pl/zabawne-porno

Podpowiadamy więc!

„Na misjonarza” – niby bardzo popularna, nudna, „świętoszkowata” pozycja, ale jednak… Musisz w nią włożyć nieco wysiłku. Gdy już dojdzie do penetracji, Twoje biodra muszą wędrować w górę i w dół… Podczas stosunku w tej pozycji wzmacniasz nie tylko mięśnie kegla, ale również wzmacniasz brzuch i biodra!

Kowbojka – wiadomo, że pozycja, kiedy to partnerka jest na górze najbardziej podoba się mężczyzną. Możesz jednak podczas tej pozycji nieźle popracować nad siłą swoich nóg. Nie opieraj się na kolanach, kucnij nad nim i pracuj nogami… ! Poczujesz nie tylko świetny orgazm, ale i zobaczysz efekty pracy nogami!

Na pieska – podczas tej pozycji kobieta zazwyczaj nie wykonuje żadnych ruchów, oddaje wszystko w ręce partnera… Jednak… możesz kazać mu zostać bez ruchu… Wtedy to Ty przejmujesz inicjatywę, napierając na niego biodrami – to taka mała odmiana, a Ty popracujesz nad swoimi kaloriami, a on będzie cieszył się nową pozycją… 😉

Seks joga ? – zacznijcie od tyłu. Później jednak, wyprostuj jedną nogą, niech partner ją podtrzymuje – możesz zmieniać nogi. Wierzcie – orgazm i stymulacja punktu G gwarantowana – spalanie kalorii również… !

Wynieś się z łóżka – przenieście swoje seks zabawy na podłogę. Podobnie jak w pozycji kowbojskiej, tyle, że na ziemi nieco trudniej – mięśnie Twoich nóg będą jeszcze bardziej pracowały, a partner będzie wygodnie siedział i przyglądał się Twojemu szaleństwu… !

Praktycznie każdą pozycję idzie w jakiś sposób urozmaicić, albo przerobić na „trudniejszą”, która nie tylko sprawi, że orgazmy będą mocniejsze, intensywniejsze, ale również spalanie kalorii będzie się odbywało na najwyższym poziomie! Seks i praca nad figurą – dwa w jednym… Przyjemne z pożytecznym – czyż nie brzmi wspaniale?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *