Już wiadomo, co z Magdą Mołek w jesiennej ramówce „Dzień Dobry TVN”. Patricia Kazadi wyjawiła sekrety z planu [WIDEO]

Kto zastąpi gwiazdę?

Patricia Kazadi prowadzącą Dzień Dobry TVN?

W jednym z weekendowych wydań Dzień Dobry TVN u boku Marcina Mellera pojawiła się Patricia Kazadi. W związku z tym, że na urlopie macierzyńskim przebywa obecnie Magda Mołek, wielu widzów zastanawia się, kto ją zastąpi w jesiennej ramówce. Czy Patricia zagości na dłużej?

Jest to możliwe, natomiast to było zastępstwo za Magdę Mołek. To nie była jakaś zamiana. Będziemy ją wspólnie wszyscy wspierać podczas jej nieobecności, ale nikt Magdy nie zastępuje.

Jak Patricia czuła się po debiucie w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN?

Bardzo fajnie. To było na pewno nowe doświadczenie. Ja lubię wyzwania więc bardzo mi się podobało. Był to ogromny stres, szczególnie pierwszego dnia, bo nie było żadnej próby, nie wiedziałam nawet na których pozycjach stawać, nigdy nie prowadziłam programu na siedząco więc był dużo rzeczy, na które nie zwracałam uwagi.

Cała rozmowa poniżej:

Wielki debiut Patricii Kazadi w roli prowadzącej „Dzień Dobry TVN”! Była stylowa jak Kinga Rusin!

Legendarny polski aktor zachwycony Patricią Kazadi! Zrobiła na nim takie wrażenie, że od razu zaproponował jej główną rolę

Patricia Kazadi pokazała się w nowej świetnej fryzurze! Pozuje bez grama makijażu!

Artykuł Już wiadomo, co z Magdą Mołek w jesiennej ramówce „Dzień Dobry TVN”. Patricia Kazadi wyjawiła sekrety z planu [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *