Estetyczna medycyna – popularne zabiegi

Początki medycyny estetycznej były odnotowywane już w starożytności, kiedy kult piękna odgrywał zgoła istotną rolę. Zapewnienie wysokiej jakości życia, które łączy się z poczuciem piękna i komfortu poprzez odpowiednią profilaktykę – to wszystko składa się na medycynę estetyczną. Jakie zabiegi są najpopularniejsze i dla kogo przeznaczone?

Jakie są najważniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Warto podkreślić, że zabiegi medycyny estetycznej odbywają się dzięki zaawansowanej technice oraz odpowiednim sprzętom, które gwarantują wysoką jakość oferowanych przez gabinety usług. Wśród najpopularniejszych sprzętów, aparatur metod terapeutycznych czy substancji, wykorzystywanych w medycynie estetycznej znajdziemy: laser frakcyjny i diodowy, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego, popularną toksynę botulinową – czyli inaczej znany wszystkim botoks, peelingi oraz części specjalistyczne do mezoterapii.
Medycyna estetyczna jest stosowana przede wszystkim w celach takich jak: odmłodzenie i ujędrnienie skóry, modelowanie kształtu ust, poprzez ich wypełnianie, usuwanie blizn pooperacyjnych bądź po trądzikowych, eliminacji rozstępów czy cellulitu, redukowania nadpotliwości, poprzez specjalistyczny płyn wkłuwany do pach. Medycyna estetyczna jest także stosowana w celu trwałego usunięcia owłosienia z naszego ciała.

Medycyna estetyczna – najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej skupiają się coraz częściej wokół owalu naszej twarzy. Tutaj przede wszystkim wymieniane są takie zabiegi jak: botoks, kwas hialuronowy, mezoterapia czy nici liftingujące. Zabiegi na twarz mają na celu poprawę jędrności i kondycji skóry, a także pozwalają modelować kontur twarzy i redukować przebarwienia.

Szukasz zabiegów medycyny estetycznej? Zapoznaj się z ofertą gabinetu http://inmedico-estetics.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *