Danuta Stenka odrzuciła rolę w „M jak miłość”! Czy dzisiaj żałuje swojej decyzji? [WIDEO]

Kogo miała zagrać?

Danuta Stenka o odrzuconej roli w M jak miłość

Danuta Stenka mogła zostać gwiazdą M jak miłość, ale nie skorzystała z propozycji producentów serialu. Czy dzisiaj żałuje, że odrzuciła ofertę roli Marii Mostowiak? O tym opowiedziała naszej reporterce.

Niewiele brakowało, a to Danuta Stenka wcieliłaby się w postać serialowej Marii Zduńskiej w M jak miłość. Aktorka odrzuciła propozycję producentów hitu TVP. W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że nigdy nie zastanawiała się nad tym, czy podjęła dobrą decyzję rezygnując z udziału w produkcji, która pierwotnie miała gościć na antenie tylko przez dwa lata.

Ja nie żałuję, nie myślę, nie zastanawiam się nad tym. To dotyczy również sytuacji, kiedy ktoś wybiera nie mnie, a inną aktorkę do jakiejś roli i w sytuacji, kiedy ja uznaję, że nie jest mi po drodze z tym projektem. Przyjmuję to do wiadomości, nie dzielę włosa na czworo, nie zastanawiam się nad tym już potem, zostawiam to.

Aktorka zaznacza, że być może dzięki rezygnacji z roli w M jak miłość mogła podjąć się innych wyzwań zawodowych:

To bardzo ułatwia życie. Po cóż? Nic nie zmienię myśleniem na ten temat. Żalem nad tym, co się stało niczego nie zmienię. Po prostu tak musiało być. Po pewnym czasie okazuje się, że tak musiało się stać, ponieważ pojawia się jakaś inna propozycja, która nie mogłaby się pojawić, albo nie mogłaby zostać przeze mnie przyjęta, bo weszłam w ten projekt. Po prostu tak musi być.

Cała rozmowa poniżej.

Rola w „M jak miłość”, rzekomy kryzys w związku… Joanna Brodzik skomentowała dla nas ostatnie plotki [WIDEO]

Dramatyczne chwile w „M jak Miłość”. Magda dowie się o romansie Anki i Andrzeja, ale nie to jest najgorsze!

Nowa Jolka w „Ranczu”! Seksbomba z hitu TVP zastąpi Elżbietę Romanowską!

Artykuł Danuta Stenka odrzuciła rolę w „M jak miłość”! Czy dzisiaj żałuje swojej decyzji? [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *