Współpracuj ze mną!

Jeśli poniższe informacje są niewystarczające, chcesz nawiązać ze mną współpracę czy też o coś zapytać, zapraszam do napisania wiadomości bezpośrednio na mój adres mailowy:

bartek@bardzokulturalnie.pl

.

CHARAKTERYSTYKA BLOGA

Na stronie poruszam tematy związane ze studiami, edukacją, pracą, karierą oraz szeroko pojętym lifestylem – życiem w mieście. Na różne sposoby przedstawiam wątki dotyczące studiów, uczelni oraz wykładowców – bez ogródek piszę jak wygląda polski system edukacji oraz przedstawiam przydatne sposoby na radzenie sobie z nim. Ponadto dzielę się z innymi swoimi przemyśleniami na temat pracy oraz rozwoju zawodowego. Niektóre artykuły bywają humorystyczne, inne stanowią formę poradników dla uczących się.

Staram się, aby publikowane przeze mnie artykuły były przede wszystkim przydatne i użyteczne, aby niosły ze sobą jakiś przekaz i mogły pomóc odbiorcy. Tworzę z pasją i zaangażowaniem.

„bardzo kulturalnie” to jeden z niewielu blogów w Polsce, który dotyczy subiektywnego spojrzenia konkretnej jednostki na temat edukacji, studiów oraz rozwoju zawodowego zaraz po ich ukończeniu.

.

STATYSTYKI I LICZBY

Dane Google Analytics za październik 2017

Blog został założony 1 listopada 2015 roku. W ciągu pierwszego miesiąca jego funkcjonowania, objął swoim zakresem niemalże 10 000 Unikalnych Użytkowników oraz zanotował ponad 15 000 odsłon, co niewątpliwie należy uznać jako sukces.

W miarę upływu czasu, zaangażowanie czytelników rosło i dzieje się tak do chwili obecnej. Od daty powstania bloga, powstało ponad 100 artykułów, pod którymi napisano ponad 500 komentarzy.

Na chwilę obecną strona notuje ponad 40 000 odsłon miesięcznie zapewnionych przez niemalże 35 000 użytkowników, chętnych do udostępniania i komentowania prezentowanych przeze mnie treści.

.

CZYTELNICY

.

DOSTĘPNE FORMY REKLAMY

Podstawowym warunkiem współpracy jest opracowanie takich treści, które współgrają z tematyką bloga i nie kolidują z interesem i zainteresowaniami czytelników. Treści, które publikuję nie mogą wpływać na wiarygodność tego, co dotychczas stworzyłem. Jestem gotów do podjęcia współpracy, która przyniesie zadowolenie dla wszystkich stron – zarówno mnie, reklamodawcy, jak i czytelnika. Jestem otwarty na propozycje i dokładam wszelkich starań aby proponowana przeze mnie propozycja współpracy była korzystna dla każdego.

.

Dostępne formy współpracy:

  • wpisy sponsorowane lub cykle artykułów tematycznych (na blogu i w social media)
  • testy i recenzje produktów
  • organizacje konkursów
  • bannery reklamowe

Ceny współpracy są ustalane indywidualnie.

.

DOTYCHCZASOWA WSPÓŁPRACA