Współpracuj ze mną!

Jeśli poniższe informacje są niewystarczające, chcesz nawiązać ze mną współpracę czy też o coś zapytać, zapraszam do napisania wiadomości bezpośrednio na mój adres mailowy:

bartek@bardzokulturalnie.pl

.

CHARAKTERYSTYKA BLOGA

Na stronie poruszam tematy związane z podróżowaniem, jedzeniem, piciem oraz szeroko pojętym stylem życia.

Na różne sposoby przedstawiam wątki dotyczące krakowskich (i nie tylko!) restauracji oraz wszystkich lokali, które według mnie warto odwiedzić. Moje artykuły mogą stanowić formę poradników dla wszystkich lubiących dobrze zjeść.

Zdaję relację z miejsc na świecie, które odwiedziłem, licząc na to, że ktoś podczas swoich wojaży będzie chciał podążyć moim, nieco innym torem podróżowania. Sprawdzone rozwiązania mogą czasami bardzo dużo ułatwić, a rzetelna i obiektywna opinia może jedynie pomóc.

Dodatkowo, blog jest o moim życiu, czyli po części życiu wiedzionym w większym mieście. Treści umieszczane na tym blogu są tworzone wyłącznie z pasji i chęci podzielenia się z innymi częścią mojego życia, w którym, nie ukrywając, trochę się dzieje. Ogólnie rzecz biorąc, zawartość jest skierowana właściwie dla wszystkich, aczkolwiek staram się nie wypowiadać na tematy o których nie mam zielonego pojęcia. Pozostałymi wątkami zwyczajnie żongluję, nie skupiając się na jednym wybranym – wszak życie pisze różne scenariusze i wystarczy tylko odrobina inspiracji by przelać swoje przemyślenia na papier. Internetowy taki.

Piszę więc o restauracjach z perspektywy wymagającego gościa, zwiedzaniu świata, pracy, karierze, recenzuję książki, wydarzenia w których uczestniczyłem oraz opisuję miejsca, w których byłem.

Staram się, aby publikowane przeze mnie artykuły były przede wszystkim przydatne i użyteczne, aby niosły ze sobą jakiś przekaz i mogły pomóc odbiorcy. Tworzę z pasją i zaangażowaniem.

 

STATYSTYKI I LICZBY

Dane Google Analytics za październik 2017

Blog został założony 1 listopada 2015 roku. W ciągu pierwszego miesiąca jego funkcjonowania, objął swoim zakresem niemalże 10 000 Unikalnych Użytkowników oraz zanotował ponad 15 000 odsłon, co niewątpliwie należy uznać jako sukces.

W miarę upływu czasu, zaangażowanie czytelników rosło i dzieje się tak do chwili obecnej. Od daty powstania bloga, powstało ponad 100 artykułów, pod którymi napisano ponad 500 komentarzy.

Na chwilę obecną strona notuje ponad 40 000 odsłon miesięcznie zapewnionych przez niemalże 35 000 użytkowników, chętnych do udostępniania i komentowania prezentowanych przeze mnie treści.

.

CZYTELNICY

.

DOSTĘPNE FORMY REKLAMY

Podstawowym warunkiem współpracy jest opracowanie takich treści, które współgrają z tematyką bloga i nie kolidują z interesem i zainteresowaniami czytelników. Treści, które publikuję nie mogą wpływać na wiarygodność tego, co dotychczas stworzyłem. Jestem gotów do podjęcia współpracy, która przyniesie zadowolenie dla wszystkich stron – zarówno mnie, reklamodawcy, jak i czytelnika. Jestem otwarty na propozycje i dokładam wszelkich starań aby proponowana przeze mnie propozycja współpracy była korzystna dla każdego.

.

Dostępne formy współpracy:

  • wpisy sponsorowane lub cykle artykułów tematycznych (na blogu i w social media)
  • testy i recenzje produktów
  • organizacje konkursów
  • bannery reklamowe

Ceny współpracy są ustalane indywidualnie.

.

DOTYCHCZASOWA WSPÓŁPRACA