Drodzy czytelnicy!

Za kilka chwil rusza konkurs organizowany przez Łukasza Jakóbiaka (znanego między innymi z prowadzonego przez niego kanału na YouTube – „20m2 Łukasza”) oraz dobrze wszystkim znaną markę Stock Prestige. Do zgarnięcia macie super nagrody, nie trzeba ruszać się z domu, więc sądzę, że wszyscy powinni być tym faktem bardzo zainteresowani.

.

Co można wygrać?

Główną nagrodą jest wyjazd do serca luksusu – Monaco.

.

Co trzeba zrobić?

Nie jest tego dużo, naprawdę – dlatego mocno was zachęcam do wzięcia udziału.

  • Dołączacie do streamu na fanpage’u Stock Prestige i bierzecie udział w konkursach na nim organizowanych. (Przekierowanie po kliknięciu tutaj)
  • Stream będzie wyświetlany na fanpage’u 7 maja od godziny 20:00. Tego nie wolno przegapić!

.

Co dostajecie ode mnie?

Jeśli jesteście zainteresowani konkursem i chcecie wziąć w nim udział – piszecie o tym w komentarzu pod tym wpisem. Koniecznie podajcie swój działający adres e-mail.

Możecie też napisać komentarz na moim fanpage’u na facebooku, pod tym postem: Konkurs (kliknij)

Spośród wszystkich, którzy się zgłoszą, wylosuję jedną osobę do której trafi paczka z gadżetami przygotowanymi przez Stock Prestige. Wiecie – napoje wysokoprocentowe i te sprawy, ale nie tylko. Taki bonusik ode mnie. Jeden komentarz, który zwiększa wasze szanse.

.

To tyle. Nie mniej, nie więcej. Jeśli i tak nie robicie w tym czasie nic konkretnego, zajrzyjcie na fanpage i weźcie udział w konkursie. Jeśli coś robicie, zawsze można oderwać się od aktualnych czynności.

Nic nie tracicie, a możecie wygrać podróż życia!