Dzień dobry!

Postanowiłem zorganizować dla was szybki mini-konkurs, który powinien przynieść współmierne korzyści dla obydwu stron. Nie, nie mam tutaj zamiaru sprawdzać waszej wiedzy na konkretne tematy, a przynajmniej nie w tej chwili. Jedyne, czego wymagam, to przeczytanie zasad i wypełnienie poniższej ankiety, która zdecydowanie ułatwi mi wiele pracy oraz pozwoli otrzymać odpowiedź na pytania dotyczące was – moich czytelników. Nie powinno wam to zająć więcej niż minutę, a bardzo chciałbym zobaczyć waszą reakcję i na jej podstawie zdecydować, czy w przyszłości organizować konkursy o większej puli nagród.

.

Zasady

  • Subiektywnie i szczerze wypełniasz poniższą ankietę. Przy każdym pytaniu zaznaczasz jedną odpowiedź, która najbardziej ci odpowiada.
  • Wpisujesz swoje imię oraz adres e-mail i wciskasz przycisk „Zakończ”.
  • Ankietę można wypełnić tylko raz, a swoich odpowiedzi nie można edytować.
  • Nie proszę was o udostępnianie wpisu na waszych facebookowych tablicach, bo wiem, że bywa to czasami irytujące. Ale jeśli chcecie, to czemu nie – im więcej osób, tym dokładniejsze wyniki, ale mniejsza szansa na książkę.

.

Nagroda

Nagrodą przewidzianą w konkursie jest nowiutka książka wydawnictwa Novae Res, autorstwa Anny Burzyńskiej – Archanioł. (Moja recenzja dostępna pod tym linkiem)

Jest to 1 egzemplarz, jednak konkurs nie powinien nikomu sprawić problemów – można więc na tym wyłącznie skorzystać.

.

Organizacja

  • Termin wysyłania zgłoszeń poprzez wypełnienie ankiety upływa z dniem 31 stycznia 2016 (niedziela).
  • Na podany przez was adres e-mail, w celu ustalenia danych adresowych, napiszę zaraz po wylosowaniu zwycięzcy – będę czekał 1 dzień na odpowiedź.
  • Jeżeli nie otrzymacie odpowiedzi o północy z niedzieli na poniedziałek oznacza to, że książka powędruje do kogoś innego (choć chciałbym nagrodzić wszystkich).
  • Zaraz po otrzymaniu odpowiedzi wysyłam do zwycięzcy przesyłkę z książką.
  • Wyniki ankiety wraz z podsumowaniem pierwszego kwartału prowadzenia bloga zostaną zamieszczone na stronie w środę (3 lutego).

.

Wszelkie pytania, wątpliwości, uwagi, proszę zamieszczać w komentarzach pod tym wpisem lub wysyłając maila na adres: bartek@bardzokulturalnie.pl

Dzięki i powodzenia!

.

Ankieta jest już wyłączona. Dzięki wszystkim za udział!